Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулись урочисті проводи юнаків на службу до лав Збройних сил України

  


  


       Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочисті проводи  юнаків на службу до лав Збройних сил України. Участь у заході взяли радник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, заступник керівника апарату райдержадміністрації Іван Бурій, військовий комісар Олександр Матьошко, духовенство, рідні та близькі призовників.
       Урочисті заходи розпочалися  з виконання державного Гімну України.

     На мирну військову службу призовників благословив, отець-декан Олег Траско УПЦ КП та о. Юрій Зеленчук УГКЦ.  

       Від імені керівництва райдержадміністрації юнаків із цією важливою подією у житті привітав Іван Тодорук: «Боронити свою державу – є почесним обов’язком кожного громадянина України.Звертаюся до Вас з проханням серйозно поставитися до освоєння своєї військової спеціальності та бажаю Вам здоров’я, терпіння, витримки і вірності військовій присязі» – зазначив радник голови районної державної адміністрації.
          Капітан Андрій Левицький зачитав Указ Президента України від 17 лютого 2015 року №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».
         З Надвірнянського військкомату  на військову строкову службу до лав Збройних Сил України призвано 61 строковик.
        Урочистості завершились святковим концертом.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *