Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжнародний день захисту дітей   Міжнародний день захисту дітей було засновано 1949 року рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. В Україні День захисту дітей відзначається відповідно до президентського указу від 30 травня 1998 року. Головний мотив святкування – турбота про дітей, захист їх прав, підвищення якості життя, створення умов для всебічного розвитку підростаючого покоління.
Першогочервня повсюдно відбуваються різноманітні заходи, щоб підкреслити ставлення дорослих до прав дітей і до формування справді гармонійних особистостей.
Долучившись до Дня святкування дітей, Надвірнянським районним центром зайнятості було проведено ряд заходів: День відкритих дверей та профконсультаційний урок у формі брей-рингу на тему: «У світі професій» для учнів місцевої школи-інтернату, які знаходяться на відпочинку у літньому оздоровчому таборі «Сонечко».
Участь у заході взяли також вихователі Мирослава Тарасюк, Олександра Осташук, Ірина Кельб.
  Відкрила захід провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк. Вона провела своєрідну екскурсію та ознайомила учнів з відділами та системою роботи центру зайнятості. «Правильний вибір професії є одним із найважливіших чинників успіху в житті кожної людини» – розпочала День відкритих дверей фахівець. Спеціаліст центру зайнятості також розповіла дітям про професійне самовизначення, ознайомила з класифікатором професій, переліком навчальних закладів області та України.
Після завершення екскурсійного знайомства з центром зайнятості та наданням вичерпної інформації про сутність професійного майбуття, учні взяли участь у цікавій інтелектуально-розважальній грі «Вгадай професію». Діти відгадували професії, грали в пантоміму, зображуючи представників різних професій.
При завершенні заходів дітям були роздані папки з наповненням профорієнтаційного характеру, а вихователям-наставникам фахівець висловила слова  подяки, адже вони піклуються про діток, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.
Нехай діти зростають на благо України щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *