Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжвідомчою регіональною робочою групою обговорено перспективний план формування територій громад в області

27 січня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, де йшлося про результати консультативної зустрічі щодо перспективного плану формування територій громад в області, яка пройшла нещодавно у Міністерстві розвитку громад і територій України.
Цей захід відбувся за участі народних депутатів України Оксани Савчук, Олени Вінтоняк, Володимира Тимофійчука, Олександра Матусевича, Ігоря Фріса, першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, заступника голови ОДА Дмитра Романюка, керівників структурних підрозділів ОДА, обласних служб, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та ЗМІ.

«Реформа децентралізація – одна з головних та найважливіших реформ у нашій країні. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування докладають максимум зусиль щодо ефективного її проведення в нашій області. Важливо зазначити, що розроблений проект перспективного плану був двічі розглянутий на засіданні регіональної робочої групи, а пропозиції щодо його актуалізації обговорювались з депутатами обласної ради на засіданнях профільної комісії та сесії обласної ради», – наголосила Світлана Онищук.

Посадовець розповіла, що облдержадміністрацією проведено ретельну роботу щодо напрацювання пропозицій до оновленого плану формування територій громад області, а перспективний план охоплює всю територію області.

«За результатами засідання Міністерства розвитку громад та територій України Прикарпаття увійшло до п’ятірки кращих за рівнем підготовки цього проекту перспективного плану формування територій громад області. Вважаю, що це результати щоденної ретельної роботи, приклад ефективного діалогу обласної державної адміністрації із громадами задля ефективної реалізації реформи децентралізації в регіоні», – наголосила посадовець.

Були обговорені пропозиції щодо проекту перспективного плану формування територій громад області. При прийнятті рішень робочою групою враховувалися пропозиції та звернення, які надійшли до обласної державної адміністрації. Розглянуто питання моделювання територій громад Верховинського району. Зауважимо, що більшістю голосів Верхньоясінську сільську громаду віднесено до Білоберізької ОТГ.

Йшлося й про конфігурацію громад Снятинського району та формування території Тисменицького, зокрема, щодо Угринівської об’єднаної територіальної громади.

Також обговорювали формування громад Богородчанського, Надвірнянського, Коломийського, Косівського районів та Яремчанської міської ради.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *