Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Молодь на ринку праці – проблеми і шляхи вирішення

З метою  інформованості молоді яка перебуває в Надвірнянському центрі зайнятості на обліку 8 серпня було проведено профінформаційний семінар на тему «Молодь на ринку праці». Основна мета заходу – обговорення основних проблем працевлаштування молоді їхні переваги та конкурентоспроможність на ринку праці.

З метою  інформованості молоді яка перебуває в Надвірнянському центрі зайнятості на обліку 8 серпня було проведено профінформаційний семінар на тему «Молодь на ринку праці». Основна мета заходу – обговорення основних проблем працевлаштування молоді їхні переваги та конкурентоспроможність на ринку праці. Насамперед ознайомитиїх з трудовими правами, особливостями укладення трудового договору, а також з захистом своїх трудових прав на робочому місці.
Розпочала захід Ірина Гринишин – фахівець з питань зайнятості населення І категорії, яка представила присутній молоді запрошених осіб, а саме: Петрішака В.В.- директора Надвірнянського центру зайнятості, який розповів про переваги молоді на ринку праці. Присутні Сметанюк М. М. – начальник служби в справах дітей Надвірнянської РДА, яка охарактеризувала основні проблеми працевлаштування молоді; Туєшин Л.В.- представник бюро правової допомоги, яка ознайомила присутніх з умовами укладання трудового договору та захисту своїх прав у разі його невиконання. Також Сабадаш Р.Т. – головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області довела до відома присутніх щодо працевлаштування та захисту їх трудових прав, Ткач І.М. – начальник відділу взаємодії з роботодавцями, яка розказала присутнім про перелік вільних вакансій та можливостями стажування та перенавчання осіб, які перебувають на обліку.
На завершення заходу всі бажаючі мали можливість отримати фахові відповіді на питання щодо працевлаштування.
 
 
 
 
Ірина Гринишин – фахівець з питань зайнятості населення І категорії
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *