Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області розповіли про епідемічну ситуацію з кору

Станом на 8 серпня в Івано-Франківській області зареєстровано близько 700 звернень дітей і дорослих із підозрою на кір. Найбільша кількість захворілих у Надвірнянському, Тисменицькому, Богородчанському, Калуському, Тлумацькому, Рожнятівському та Снятинському районах, а також у містах Івано-Франківськ та Яремче. В інших районах зареєстровано від 5 до 10 випадків спалаху кору. Серед хворих 533 дітей новонароджені малюки та діти до 14 років, що становить 74,8% від загальної кількості інфікованих.

Лабораторно підтверджено 263 випадків хвороби, що становить  36,9 %. Серед інших захворіли і чотири вагітні жінки.

Під час прес-конференції щодо епідемічної ситуації з кору в області, яка відбулася сьогодні в приміщенні обласної дитячої клінічної лікарні, зазначалося, що, на щастя, наразі летальних випадків не реєстровано.

Аналіз вакцинального статусу свідчить, що 25% захворілих не отримали жодного щеплення, ще 25% – одне щеплення,  кожен сьомий із хворих мають по  два щеплення, майже 40 % – не знають свого вакцинального статусу.  Зокрема, згідно календаря щеплень, 27 дітей до 1 року не вакциновані.

Варто додати, що з початку року зареєстровано 8 спалахів захворювання на кір – у м. Яремчі та прилеглих населених пунктах, Тлумацькому та Долинському районах, місті Івано-Франківську. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *