Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Молоді люди потребують допомоги і підтримки

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.
Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю. Фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості систематично проводяться семінари для молодих осіб. А тенденція зростання рівня безробіття змушує центри зайнятості сприяти підвищенню рівня її професійної підготовки, налагоджуючи співробітництво із зацікавленими установами та підприємствами, залучаючи якомога більше кваліфікованих спеціалістів на допомогу молодій людині.
Важливим завданням служби зайнятості є психологічна підтримка безробітної молоді. З метою надання психологічної та інформаційної допомоги, 25 вересня 2014 року був проведений захід на тему : «Молодь на ринку праці». Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк зупинилась на основних питаннях та подоланні проблем безробіття чи тимчасової незайнятості. Вона також ознайомила молодих людей з активними заходами служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню молоді; інформацією про професії, які користуються попитом на місцевому ринку праці, формуванні уявленнь про майбутню  роботу та мотивування до активного її пошуку, допомоги у побудові власного плану досягнення професійних цілей.                Було озвучено проблеми, з якими стикається молода людина під час пошуку роботи, питання «тіньової» зайнятості, аргументи «за» та «проти» щодо роботи за кордоном.
Молодь отримала корисну для себе інформацію, яка буде їм у пригоді на сучасному ринку праці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *