Мультимедійна вікторина
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-2.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-2.jpg)
Геній Тараса Шевченка належить, без сумніву, всьому народові. Але, одночасно, у кожного з нас – Шевченко свій. Багатогранність і багатобарвність Шевченкового впливу на кожного з нас невимірна і вічна. Сьогодні ми заново ще і ще раз відкриваємо для себе цю могутню постать, поетичний талант. Як же молодь знає Т. Шевченка, його біографію, життєвий шлях? Про це йшлося під час мультимедійної вікторини в центральній районній бібліотеці 5 лютого. Спочатку присутні – студенти групи Б-1 Надвірнянського коледжу НТУ та викладач Тетяна Федак переглянули документальний фільм «Мій Шевченко», висловили свої думки, коментарі, а вже згодом перевірили свої знання безпосередньо під час вікторини. Приємно відзначити, що всі були дуже активні, продемонстрували свої знання життєвого, творчого шляху Кобзаря, а найактивніші – Яна Березницька, Христина Ясінчук, Галя Гладиш, Вікторія Заяць отримали від бібліотеки в подарунок книги.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg)
З повагою Марта Кушнерчук,
директор Надвірнянської ЦБС
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-2.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-1.jpg)
Геній Тараса Шевченка належить, без сумніву, всьому народові. Але, одночасно, у кожного з нас – Шевченко свій. Багатогранність і багатобарвність Шевченкового впливу на кожного з нас невимірна і вічна. Сьогодні ми заново ще і ще раз відкриваємо для себе цю могутню постать, поетичний талант. Як же молодь знає Т. Шевченка, його біографію, життєвий шлях? Про це йшлося під час мультимедійної вікторини в центральній районній бібліотеці 5 лютого. Спочатку присутні – студенти групи Б-1 Надвірнянського коледжу НТУ та викладач Тетяна Федак переглянули документальний фільм «Мій Шевченко», висловили свої думки, коментарі, а вже згодом перевірили свої знання безпосередньо під час вікторини. Приємно відзначити, що всі були дуже активні, продемонстрували свої знання життєвого, творчого шляху Кобзаря, а найактивніші – Яна Березницька, Христина Ясінчук, Галя Гладиш, Вікторія Заяць отримали від бібліотеки в подарунок книги.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/02/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg)
З повагою Марта Кушнерчук,
директор Надвірнянської ЦБС
0 Коментарі