Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вдосконалюємо методи пошуку роботи

  Профконсультанти Надвірнянського районного центру зайнятості особливу увагу приділяють проведенню семінарів з техніки пошуку роботи. Основна мета цих заходів – допомогти безробітним опанувати певними прийоми пошуку відповідної для них роботи. Адже кожна людина, яка вирішує питання свого працевлаштування,  повинна володіти сучасними прийомами пошуку роботи та вміти їх ефективно використовувати при спілкуванні з потенційним роботодавцем.
Влаштовуючись на роботу, найскладнішим завданням є – складання позитивного враження на роботодавця в процесі співбесіди. Самопрезентація – один із найважливіших елементів при працевлаштуванні та самий дієвий засіб представити себе роботодавцеві.
Саме з цією метою 04 лютого 2014 року, в Надвірнянському центрі зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи "Третя сесія. Удосконалюй методи пошуку роботи".Профконсультант центру зайнятості на семінарі допомагала учасникам сформувати реальне відношення їх до майбутньої роботи, проаналізувати власне уявлення про особисті професійні якості і здібності відповідно попиту на ринку праці та вимогам роботодавців.
Велика увага на семінарі приділялася особистій зустрічі з роботодавцем, адже перед співбесідою претендент на вакансію повинен мати інформацію про організацію, в яку планує працевлаштуватися, продумати зовнішній вигляд і поведінку на співбесіді, а також уміти дотримуватися свого професійного іміджу впродовж усієї бесіди.
На таких заходах є можливість оволодіти методами пошуку роботи, а саме: технікою телефонних дзвінків, співбесіди з роботодавцем та самопрезентації, складанню резюме.
У практичній частині семінару безробітним було запропоновано відповісти на питання анкети претендента при прийомі на роботу.
В процесі роботи заходу було проаналізовано стан та пропозиції сучасного ринку праці в районі.  Навички, які безробітніотримали, допоможуть їм втілити в життя свої особисті плани пошуку роботи, підвищать упевненість у власних силах й нададуть можливість знайти бажану роботу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *