Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Миколай завітав до дітей пільгових категорій

      17 грудня 2013 року структурними підрозділами Надвірнянської райдержадміністрації  в клубі НГВУ було організоване урочисте відзначення дня Святого Миколая. На свято запросили близько 200 дітей пільгових категорій та їх батьків.

      17 грудня 2013 року структурними підрозділами Надвірнянської райдержадміністрації  в клубі НГВУ було організоване урочисте відзначення дня Святого Миколая. На свято запросили близько 200 дітей пільгових категорій та їх батьків. Для дітей працівниками РЦДТ відділу освіти РДА організовано святковий концерт, конкурси, ігри. Райдержадміністрацією на чолі з головою Юрієм Касіянчуком було написано листа Святому Миколаю з проханням завітати до дітей і привітати їх з святом.  
Голова РДА  привітав дітей і побажав міцного здоров’я, гарної долі, сповнення всіх мрій, щасливого і веселого Нового Року і Різдва Христового та зазначив: «Виконуючи соціальні ініціативи Президента України, ми вважаємо, що увага і турбота про дітей  повинна здійснюватись не на словах, а на ділі, – і це є одним з пріоритетних завдань органів виконавчої влади».
      Керівник відділу сім’ї, молоді та спорту Василь Масевич в своєму зверненні до присутніх розповів про дітей пільгових категорій в районі та надав інформацію щодо їх соціального захисту, привітав зі святом, побажав добра, злагоди, миру, спокою і всіх благ. 128 дітям з категорії багатодітних, малозабезпечених, дітей з обмеженими можливостями та  обдарованим дітям Святим Миколаєм було вручено подарунки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *