Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стартує операція “Ялинка”

        Передноворічну операцію “Ялинка” розпочали надвірнянські  правоохоронці. В її рамках до кінця грудня патрулюватимуть хвойні масиви, а з останньої декади місяця перевірятимуть місця реалізації новорічної лісової продукції.

Вберегти навколишні хвойні ліси від самовільної вирубки — така головна мета передноворічної акції правоохоронців з символічною назвою “Ялинка”. В її рамках протягом всього грудня разом з лісовою охороною,  ДАЇ та екологічної інспекцією міліція проводитиме спільні рейди на території навколишніх лісових масивів, а в останню декаду місяця стежитиме і за реалізацією хвойних красунь. Будуть перевірятися транспортні засоби та місця торгівлі на наявність дозвільних документів.  Купити новорічну ялинку в нашому місті можна буде з двадцятих чисел грудня, причому за новими правилами реалізації лісової новорічної продукції, введеними цього року в Україні. На кожне деревце одягається електронна бирка зі спеціальними штрих-кодами, що містить інформацію про те, де саме куплено головний атрибут новорічного свята. І тільки при наявності такого ярлика ялинка вважатиметься законно придбаною.
Незаконна вирубка новорічних ялинок карається адміністративним штрафом у розмірі від вісімдесяти п'яти до ста сімдесяти гривень, а з цього року порушник має платити ще й триразову вартість кожного викраденого дерева.

 Начальник відділу
 підполковник міліції                                                  Іван   Кавінський
 

 

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *