Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Чорногірському хребті триває спільний зимовий навчально-тренувальний збір працівників служби порятунку та громадських рятувальників-волонтерів

З 21 грудня у високогірному районі українських Карпат, на Чорногірському хребті в урочищі Ґаджина, продовжується спільний зимовий навчально-тренувальний збір 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи спеціалізованої пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та громадських рятувальників-волонтерів.

Відпрацювалися комунікації між державними і громадськими рятувальними групами, підвищення рівня їх вмінь та навичок, відпрацювання злагоджених дій в горах.

Участь в навчаннях взяли гірські рятувальники пошукво-рятувального відділення селища Верховина, пошуково-рятувального відділення с. Явірник (г. Піп-Іван Чорногірський) – загалом 13 осіб а також громадські гірські рятувальники та гіди команди TURE, команда волонтерів з м. Коломия.

До проведення навчань також були залучені інструктор з надання першої кваліфікованої допомоги Вікторія Ткач (Event Medic Service) та інструктор Володимир Горон (Команда TURE).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *