Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині продовжують активно обговорювати територіальну реформу

 

 

На Надвірнянщині продовжують активно обговорювати територіальну реформу. Так, 17 червня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Кеніза за участі голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступників голови РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, селищних  та сільських голів, представників  районної ради, громадських та політичних організацій та ЗМІ району відбулась консультаційна нарада з питання об’єднання спроможних територіальних громад.
  Начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства РДА Тарас Угринчук довів до відома присутніх Перспективний план об’єднання територіальних громад Надвірнянщини. Наголосив, що він включає 5 спроможних громад з центрами в м. Надвірна, смт. Делятин, смт. Ланчин, с. Зелена, с. Перерісль.
   В ході обговорення представники місцевих рад району розповіли про результати громадських обговорень, які були проведені у їхніх населених пунктах.
     Начальник управління фінансів райдержадміністрації М. Обідняк доповів, що згідно економічного обґрунтування з п’яти громад спроможною є Надвірнянська з коефіцієнтом 1,036.
   Голова райдержадміністрації закликав представників громад приймати реалістичні рішення, враховуючи не власні інтереси, а фінансову спроможність об’єднаних громад та наявність в них інфраструктури. Також вкотре акцентував увагу на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії.
     На завершення наради за створення 5 спроможних громад проголосувало більшість членів робочої групи. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *