Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині вшанують захисників м.Дебальцевого

Сьогодні, 07 лютого заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк провів нараду щодо відзначення 5-х роковин боїв за Дебальцеве.
Участь у засіданні взяли: заступник голови районної ради Ігор Писклинець, перший заступник голови міської ради Олег Йосипенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських організацій учасників АТО.

Під час наради обговорено організаційні питання проведення заходів.
За результатами обговорення вирішено, що 15 лютого учасники АТО, громадськість, керівництво району та міста пройдуть ходою від алеї (біля приміщення податкової інспекції по вул. Визволення) до майдану Шевченка, де відбудеться панахида за загиблими бійцями. Початок о 12.00 год.

Варто зазначити, що оборона Дебальцевого – це жорстока битва, яка розгорнулася на початку 2015 року, а завершилася 18-19 лютого, коли українськими військами було залишено оточений плацдарм. Це один із найбільш кровопролитних і суперечливих епізодів війни на Сході України. Це неймовірні історії подвигів, факти героїзму й світлі образи загиблих, що житимуть у віках.

За весь час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовець ЗСУ. Значними були втрати українських військ в озброєнні. Близько 30% техніки було знищено противником або виведено з ладу силами наших підрозділів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *