Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання галузі охорони здоров’я, освіти та розбудови соціальної інфраструктури обговорили на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада із актуальних питань реалізації державної політики в регіонах країни.
В Івано-Франківській студії зібралися віцепрем’єр-міністр України – міністр розвитку громад та територій України Денис Шмигаль, заступники голови облдержадміністрації Віталій Федорів, Марія Савка, Василь Івасик, Дмитро Романюк, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, керівники окремих обласних структурних підрозділів ОДА, територіальних відомств ЦОВВ.

Під час наради йшлося про вдосконалення медичної та освітньої мережі в рамках реалізації цих ключових реформ у державі. Зокрема, акцентувалася увага на готовності закладів вторинної та третинної (спеціалізованої та високоспеціалізованої) медичної допомоги до запровадження у 2020 році системи фінансування за програмою медичних гарантій, а відповідно – автономізація та укладення медзакладами договорів із НСЗУ. У разі відсутності договорів, фінансуватимуться ці заклади за кошти місцевого бюджету.

Йшлося також про осучаснення приймальних відділень в опорних лікарнях, створення нового освітнього простору та необхідності ремонту доріг задля їх територіальної доступності. Усі опорні лікарні і школи мають мати якісний інтернет та облаштовані санвузлами у приміщенні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *