Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«На Прикарпатті розпочались антитерористичні навчання»

     14 серпня у Івано-Франківській області  розпочалися навчання, які проводять під егідою Антитерористичного центру (АТЦ) при СБУ та координаційного органу боротьби з тероризмом в Івано-Франківській області.

     14 серпня у Івано-Франківській області  розпочалися навчання, які проводять під егідою Антитерористичного центру (АТЦ) при СБУ та координаційного органу боротьби з тероризмом в Івано-Франківській області.
      Згідно із завданнями, які надходять зі штабу АТЦ, прикарпатські правоохоронці повинні розшукати умовних терористів, виявити та знешкодити навчальні вибухові пристрої, які ніби-то закладені ними в транспортних засобах та у місцях масового перебування людей.

     Особовий склад Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській  області взяв участь в антитерористичних навчаннях, організованих координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в області.
В навчаннях були задіяні представники обласнихУМВС, СБУ, Державної пенітенціарної служби, підрозділи Державної прикордонної служби, Збройних сил України, представники органів місцевого самоврядування та інші суб’єкти антитерористичної діяльності.
    За своїм сценарієм навчання були максимально реалістичні й потребуваливідучасників якомога повної координації у спільних діях, адже протидіяти умовним терористичним загрозам доводилося в адміністративних будівлях та на вокзалі.
     Завершальна фаза навчань відбулася в м. Надвірна  на одному з об’єктів масового перебування людей — нафтопереробному заводі  ВАТ «Нафтохімік Прикараття». Для відпрацювання силової стадії, яка включала знешкодження умовних терористів та звільнення заручників, разом з бійцями роти міліції особливого призначення «Беркут» та спецпідрозділу управління боротьби з організованою злочинністю «Сокіл» діяли бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа».
     Навчання засвідчили високу координацію підрозділів суб’єктів боротьби з тероризмом у Надвірнянському регіоні з припинення терористичних проявів на об’єктах підвищеної небезпеки та ліквідації їх наслідків.
 

Начальник відділу
Підполковник   міліції                                                     Роман Чекмарьов

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *