Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пільги громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського

Законом України від 15.02.1995р. № 56/95-ВР «Про статус гірських населених пунктів в Україні»передбачені пільги громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, а саме: розмір державних пенсій, стипендій, всіх передбачених чинним законодавством видів державної матеріальної допомоги збільшується на 20 відсотків та збільшується оплата праці осіб, які працюють у гірських районах, відповідно до умов оплати праці, які встановлені Кабінетом Міністрів України.
Статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території населеного   пункту, якому надано статус гірського, надається громадянам, що постійно проживають, постійно працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних  закладів у цьому населеному пункті, про що громадянам виконавчим органом відповідної місцевої ради видається  посвідчення  встановленого зразка.
Посвідчення видається на підставі паспорта громадянина України, свідоцтва про народження (для осіб у віці до 16 років), посвідки на проживання в Україні (для іноземних громадян та осіб без громадянства), і таких документів:
     а) громадянам, які постійно проживають у гірському населеному пункті (у тому числі дітям), – довідки про постійне проживання у гірському населеному пункті,  виданої уповноваженим органом;
     б) громадянам, які постійно працюють у гірському населеному пункті, – довідки з місця роботи;
     в) громадянам, які навчаються на денних відділеннях навчальних закладів, розташованих у гірському населеному пункті, – довідки навчального закладу.
     Разом із зазначеними документами громадяни (крім осіб у віці до 16 років) подають дві фотокартки розміром 30 х 40 міліметрів.
 
 
 
 
 
Начальник управління соціального захисту
населення райдержадміністрації                                                                                Андрій Креховецький

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *