Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті склали присягу бійці батальйону територіальної оборони.

   
У гірському селищі Делятин в неділю склали присягу бійці батальйону територіальної оборони при раді оборони області.

   
У гірському селищі Делятин в неділю склали присягу бійці батальйону територіальної оборони при раді оборони області.
       Батальйон дислокуватиметься в селищі на базі військової частини та налічуватиме до 500 захисників.
        Формування таких частин вважає вкрай важливою справою віце-прем’єр-міністр Олександр Сич, який узяв участь у церемонії прийняття присяги. «Сама демонстрація того, що ми можемо протиставити російській агресії дисципліноване українське військо, боєздатне українське військо, навчене, яке може відстояти мир і спокій на своїй землі, дуже важлива», – сказав він.
      Голова облдержадміністрації Андрій Троценко наголосив, що батальйон формується на добровільних засадах, але оформлення йде як призваних за мобілізацією. «Це дуже важливо, коли людина призивається за мобілізацією, тоді вона отримує максимальний соціальний пакет від держави», – сказав очільник області. Бійці отримуватимуть зарплату військовослужбовця, за ними зберігається середня заробітна плата за основним місцем роботи, є всі пільги після закінчення служби і нема контрактного періоду.

Основне завдання батальйону територіальної оборони, як зазначивАндрій  Троценко– «забезпечення правопорядку, недопущення терористичної загрози і диверсійних актів на території області», а в разі явної агресії батальйон буде складовою частиною Збройних сил України.
            З пастирським словом звернувся єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Кир Василій Івасюк. Бійців батальйону поблагословили о. Ігор Шліхутка та о. Михайло Гладиш. На присягу приїхали батьки і рідні бійців, голови райдержадміністрацій та районних рад. Після присяги голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович зустрілися з хлопцями з району ознайомилися з умовами служби та  вислухали їхні побажання.
      Нині на Сході України триває сепаратистська діяльність незаконних проросійських збройних угруповань «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка», визнаних в Україні терористичними організаціями. Росія надає їм щонайширшу інформаційну фінансову й організаційну підтримку, зокрема, направленням у регіони заворушень своїх фахівців зі спеціальних і диверсійних операцій. Силові структури України ведуть у регіоні антитерористичну операцію.

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *