Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обрати професію військового – стати «героєм» нашого часу!

   
За усіх часів не було почеснішої справи, ніж захищати рідну землю, відстоювати свободу і незалежність своєї Батьківщини.

   
За усіх часів не було почеснішої справи, ніж захищати рідну землю, відстоювати свободу і незалежність своєї Батьківщини.

Ми з гордістю і повагою  дивимось на чоловіків, які колись мали честь носити і зараз носять погони і військову форму,на тих,які є  мудрими і справедливими, є стратегами між миром і війною, є надійними і сильними – на військовослужбовців.
Так, 15-16 травня в Надвірнянському районному центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості відбулась презентація професії військовослужбовця. Даний захід відбувся  за участю
заступника директора Надвірнянського центру зайнятості Оксани Гладиш  представника Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового комісаріату Андрія Левицького, заступника начальника відділу надання соціальних послуг Надвірнянського центру зайнятості Зоряни Станіщук.
Андрій Левицький надав інформацію про порядок проходження служби у Військово –Морських силах ЗСУ,а саме в  наступнихмістах: Одеса,  Миколаїв,  Очаків,  Ізмаїл,  Запоріжжя.
На заході присутніх поінформували про  умови та порядок проходження військової служби за контрактом,правила відбору та вимоги до претендентів.Акцентовано увагу присутніх було на проходження служби на території Надвірнянщини,а  саме в смт.Делятин. Було надано вичерпну інформацію про військові професії і посади, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії  та  можливості подальшого навчання.
Заступник директора Надвірнянського центру зайнятості Оксана Гладиш  зазначила: « Обравши фах військового – Ви маєте реальну можливість забезпечити себе роботою та отримати гідну заробітну плату».Також зазначила ,що за громадянами України ,які проходять військову службу під час мобілізації,на особливий період, але не більше одного року на ПОУ зберігається місце роботи(посада) та  середній заробіток.
Фахівець районного центру зайнятості Зоряна Станіщук подякувала присутнім за активну участь в даних заходах, надала роздатковий матеріал,та побажала тим, хто  відчув покликання стати військовим –  стати на захист своєї Батьківщини зі зброєю на бойовому посту, а всім іншим –  щоденною працею примножувати багатство, славу і силу нашої Держави.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *