Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На систему харчування в школах області чекають зміни

Збалансоване харчування – запорука здорового майбутнього наших дітей. Тож, в області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах. Адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.

Про це йшлося під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та територіальних громад, яке провела голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Зазначалося, що в освітніх закладах Прикарпаття безкоштовне харчування передбачено для дітей пільгових категорій та школярів початкових класів. Наголосили на тому, що голови громад повинні подбати про це та спрямувати належне фінансування для харчування дітей.

“Для покращення стандартів харчування в закладах загальної середньої освіти для шкільних кухарів проводяться майстер-класи та практикуми”, – розповів директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктор Кімакович.

Управлінець також зазначив, що у рамках стратегії реформи шкільного харчування передбачено створення в області центру підготовки кухарів системи шкільного харчування. Такий кулінарний хаб незабаром запрацює на базі Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу.

Цьогоріч передбачена державна субвенція на придбання обладнання, модернізацію шкільних їдалень та харчоблоків.

Акцентували увагу на тому, щоб громади подбали про розроблення проєктно-кошторисної документації на ремонт харчоблоків у своїх навчальних закладах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *