Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На засіданні колегії РДА розглянуто питання про епідситуацію щодо захворювання на туберкульоз

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулося засідання колегії РДА. У його роботі взяли участь перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керівник апарату Микола Кравчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, селищні, сільські голови та  представники ЗМІ.
На засіданні розглянуто питання про епідситуацію щодо захворювання на туберкульоз в Надвірнянському районі та виконання заходів регіональної Програми протидії захворювання на туберкульоз у 2016 році. За словами головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука у 2016 році відбулось зниження захворюваності населення району на всі форми  туберкульозу. Зареєстровано 54 особи проти 83 у 2015 році і відповідно показник захворюваності на 100 тис. населення склав 46,7  проти 72,0.
Під час засідання колегії йшлося про стан виконавської дисципліни в роботі з документами за підсумками 2016 року. Також заслухали інформацію щодо підсумків роботи із зверненнями громадян у 2016 році. Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук  акцентував увагу присутніх на першочергових заходах щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008. У райдержадміністрації здійснювався постійний контроль за організацією роботи із зверненнями громадян та забезпечувалися організаційні заходи по їх виконанню, а саме:
–  забезпечено функціонування «гарячої»  телефонної лінії при РДА;
–  затверджено графіки особистого прийому громадян керівництвом РДА;
–  функціонує постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян;
–  проводилась відповідна робота щодо надання методичної та практичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації та виконкомам селищних і сільських рад у роботі із зверненнями громадян, дотриманням інструкцій з діловодства за зверненнями громадян.
Головою райдержадміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень учасників АТО та пільгової категорії населення.
За результатами засідання колегії, прийнято відповідні  рішення.
   
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *