Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відтепер «теплі» кредити мешканці області зможуть отримати і у ПАТ КБ Приватбанку

Сьогодні в рамках реалізації Державної програми «теплих кредитів» та обласної програми енергозбереження для населення області підписано Генеральну угоду про співробітництво між департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА та ПАТ КБ Приватбанк.

Дана фінансово-кредитна установа стала третьою, в якій прикарпатцям надаватимуть кредити на впровадження енергоефективних заходів, а облдержадміністрація здійснюватиме відшкодовування частини відсотків за кредитами. Раніше такі ж угоди були підписані з ПАТ «Державний ощадний банк України» і ПАТ АБ «Укргазбанк».

Мешканці краю відтепер зможуть отримати кредит в ПАТ КБ Приватбанк, в тому числі за заявкою через Інтернет. Вони матимуть можливість подати заявку на компенсацію в Приват24 по «теплих кредитах» для фізичних осіб, оформленим у будь-якому роздрібному (через POS-термінал) або інтернет-магазині, який підключений до сервісу «Оплата Частинами», та на сайті privatmarket.ua, а для ОСББ та ЖБК подавши заявку через сайт privatmarket.ua.

Підписали угоду директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець і директор Івано-Франківської та Тернопільської філії Прикарпатського регіонального управління Приватбанку Юрій Акуленко.

Жанна Табанець зазначила, що мешканці Івано-Франківщини можуть скористатися «теплими кредитами» у межах Програми енергозбереження для населення Івано-Франківської області на 2015-2018 роки, якою передбачається відшкодування частини відсоткової ставки (15-20%) за кредитами отриманими населенням, ОСББ та ЖКБ на енергозберігаючі заходи в рамках реалізації Державної програми. Цього року на її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 1,2 млн. гривень. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *