Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Наближаємо послуги служби зайнятості до населення с.Гаврилівка Переріслянської об’єднаної територіальної громади

З метою надання комплексних послуг різним верствам населення щодо підвищення поінформованості про послуги служби зайнятості, надання допомоги в усвідомленому виборі професії або сфери діяльності, подоланні негативних наслідків безробіття, відновлення мотивації до праці, активізації до подальшого успішного працевлаштування населення с. Гаврилівка Переріслянської територіальної громади Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру проведено виїзний захід в Гаврилівську сільську раду Переріслянської об’єднаної територіальної громади.
Розпочав захід Гаврилівський сільський староста Василь Грицяк, наголосивши на важливості працевлаштування осіб в сучасних умовах, коли працевлаштування є не тільки джерелом заробітку та матеріального благополуччя, забезпечивши певний соціальний статус та можливість реалізації себе як особистості.
Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Анжела Ментинська наголосила на тому, що за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі громадяни, які бажають працювати, розповіла присутнім про послуги служби зайнятості, пов’язані із забезпеченням зайнятості населення, передбачені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», ознайомила учасників заходу з умовами ринку праці Надвірнянського району, надала інформацію щодо основних аспектів з техніки пошуку роботи. Спеціаліст провела також ряд індивідуальних консультацій щодо надання послуг центром зайнятості.

Надвірнянська районна філія
Івано-Франківського обласного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *