Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З вересня в області запрацює нова Регіональна цільова програма “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”

Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, що обумовлено впливом різних негативних факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру.
Результати аналізу моніторингових лабораторних досліджень, проведених в шкільних, дошкільних та соціальних закладах області протягом 2017-2018 років Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, свідчать про системні порушення операторами ринку харчових продуктів загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, в т.ч. правил особистої гігієни, визначених норм щодо калорійності їжі, недостатній рівень матеріально-технічного забезпечення тощо.

Зважаючи на це, головним управління Держпродспоживслужби в області розроблено Регіональну цільову програму «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» на період 2018-2020 років.

Основною метою та завданням Програми є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей у школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини, зміцнення матеріально-технічної бази шкільних та дошкільних закладів харчування дітей, залучення до постачання продуктами харчування сільськогосподарських виробників та переробників області.

Участь в реалізації Програми, крім головного управління Держпродспоживслужби в області та департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, братимуть районні державні адміністрації, міські ради та ОТГ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *