Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Начальника штабу батальйону «Прикарпаття» Юрія Барана поховали у Меморіальному сквері Івано-Франківська

   У суботу жителі військового містечка в Делятині попрощалися з начальником штабу п'ятого батальйону територіальної оборони майором Юрієм Бараном. Прощання відбулося в місцевому будинку культури. Тіло майора пронесли військовим містечком повз будинок, де живе сім’я загиблого. Поминальну відправу провели в церкві Св. Архистратига  Михаїла о. Михайло Гладиш.       Останню шану герою прийшли віддати голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, заступник голови районної ради Іван Степник та військовий комісар об’єднаного Надвірнянсько- Богородчанського комісаріату Володимир Ярмошук. Після того процесія відбула до обласного центру до будинку на вулиці Довженка, де живуть батьки Юрія Барана.

   Піша процесія рушила центральними вулицями міста до Меморіального скверу. Місця, що стало оснаннім пристанком для героя.
     Попрощатися із земляком у Меморіальний сквер Івано-Франківська, де відбувалася похоронна процесія, прийшли  представники влади області та Надвірнянського району, духовенства, місцевих військових частин, військкомату, жителі обласного центру. Вшанував бойового побратима і висловив співчуття рідним померлого заступник командира батальйону з виховної роботи.

    Присутні помолилися за упокій душі Юрія Барана, згадуючи про те, що він був чуйною, доброзичливою людиною. Розповідали: за крок до смерті чоловік віддав свої захисні засоби, аби врятувати життя того, хто був поруч у страшну мить.
       Поховали Юрія Барана поряд з героєм Небесної сотні Романом Гуриком та  загиблими під час АТО правоохоронцями. Останю честь герою відали   автоматні залпи. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *