Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина чекатиме вашого повернення!

       

       
Вчора, 2 березня відбулася відправка військовозобов’язананих по другій черзі четвертої хвилі мобілізації до Збройних сил України. На території Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного військового комісаріату зібралися мобілізовані, провести у дорогу яких прийшли їхні рідні, близькі, друзі, керівництво міської та районної влади. 
        «Хлопці вирушають на навчання до центру «Десна», — розповів в.о. військового комісара Іван Шликов. — Там вони перебуватимуть 45 діб: 25 — загальновійськова одиночна підготовка, решта — злагодження у відділеннях та взводах. Бажаю всім щасливої дороги. Після закінчення високої місії по захисту своєї Вітчизни чекаємо їх повернення живими та здоровими. Якщо тут у їхніх родин виникатимуть будь-які проблеми, то нехай не соромляться і звертаються — будемо сприяти у вирішенні».
  Проводжали захисників Батьківщини Гімном України та патріотичними вигуками. Сподіватимемося, що ситуація налагодиться, війна, яка вирвала їх із родинного кола, закінчиться. Дай, Боже, щоб вони відчули запах «мирного» пороху на навчаннях, а не під час бою.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *