Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Спільна відповідальна робота по наданню соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам – запорука ефективного результату.

     З метою налагодження ефективної співпраці, оперативного та якісного надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, районним центром зайнятості    27 лютого 2015 року проведено зустріч з представниками органів виконавчої влади.

     З метою налагодження ефективної співпраці, оперативного та якісного надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, районним центром зайнятості    27 лютого 2015 року проведено зустріч з представниками органів виконавчої влади.
Зокрема, в  заході взяли участь представники районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення, районного центру соціальної служби сім’ї, молоді, управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі, територіального центру соціального обслуговування, а також директор  та фахівці центру зайнятості.
Розпочав захід директор районного центру зайнятості В.В.Петрішак, який зазначив, що питання роботи з внутрішньо переміщеними особами є надзвичайно важливим і від того як ми будемо з ними працювати, залежить без перебільшення, їх подальша соціальна доля. Тому необхідно виробити чіткий зрозумілий алгоритм дій всіх державних органів, які уповноважені працювати з такими особами для надання їм  необхідної допомоги.
Заступник начальника управління соціального захисту населення І.Я.Швенг зазначила, що на даний час ведеться чітка, систематична та злагоджена робота по соціальному супроводі внутрішньо переміщених осіб, систематично здійснюється виїзд по місцю проживання до сімей такої категорії осіб для з’ясування всіх їх потреб.
Фахівець центру зайнятості Н.Р.Грицюк відзначив, що для оперативного обслуговування внутрішньо переміщених осіб, полегшення їх інтеграції у місцеві громади, необхідно виробити та узгодити чіткий механізм взаємодії  всіх уповноважених органів, адже допомоги такі особи потребують вже і негайно, часу на зволікання немає. Запропонував всім присутнім надати пропозиції для укладення багатосторонніх договорів, меморандумів щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб, їх повної адаптації до місцевих реалій.
З.П.Станіщук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг зазначила, що питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб необхідно вирішувати комплексно, в умовах нових обставин, змін місця проживання. Перспективним напрямком у даних питаннях є відкриття власної справи, адже регіон є туристично- привабливим та перспективним в плані розвитку та розширення бізнесу. 
«Головне – ідея та бажання працювати», – підтримав слова З.П.Станіщук, начальник відділу агропромислового розвиту РДА М.В.Клюфінський, – «І результат неодмінно буде, причому досить позитивний».  
І.М.Ткач, начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості відзначила гостру проблему відсутності вакансій з наданням житла, адже для внутрішньо переміщених осіб, такі вакансії на «вагу золота», тому запропонувала всім активно включитись в цей процес та по можливості надавати свої пропозиції щодо удосконалення даного напрямку роботи.
Учасники наради обговорили подальші кроки співпраці, плани  вироблення майбутньої стратегії  діяльності та вироблення пропозицій, щодо укладення багатосторонніх угод, меморандумів та договорів. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *