Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина відсвяткувала День Державного Прапора України

            Для кожного народу світу його земля найкраща і найдорожча. Кожен з них прагне, аби його країна завжди була могутньою і процвітаючою, а головне – вільною і незалежною. Мріяли про це і наші ­діди-прадіди, упродовж віків виборюючи, під синьо-жовтим знаменом власною кров’ю і життям здобуваючи незалежність рідної неньки України. 23 роки тому наша держава соборною і вільною влилась у світову спільноту. Синьо-жовтий стяг як символ єднання української нації, її миролюбства, найхарактерніших ознак нашої країни – чистого синього неба і золотоколосого хлібного лану – став Державним Прапором. Цю святиню й інші символи нашої державності – Гімн та Основний Закон – особливо шануємо.
       Щороку 23 серпня відзначаємо День Державного Прапора України. Державний  Прапором України пронесли вулицями міста молодь, громадськість, представники підприємств і трудових колективів, керівники району та міста. Урочисту хорду супроводжувало виконання національно – патріотичних пісень та під скандування героїчних гасел.
            Голови райдержадміністрації Михайло Іваночко, районної ради Василь Попович, міста  Зіновій Андрійович під звучання Гімну «Ще не вмерла Україна» підняли Державний Прапор. Найщиріші вітання численній громаді адресували  представники районної влади.
     Вітаючи шановне товариство Михайло Іваночко відзначив, що ми сьогодні святкуємо націоналістично-патріотичне свято.
          – Прапор символізує, що ми єдина нація і ми про це заявляємо на весь світ. Під українським прапором йшли на боротьбу українські герої, під цим прапором воював гетьман Іван Виговський, полковник Богун, славетні холодноярівці і крутянці. Під синьо-жовтим знаменом гартувалися перемоги ОУН-УПА. Саме прапор допоміг нам зламати злочинний режим Януковича. Під цим знаменом проливали кров і вмирали Герої Небесної сотні, під цим синьо-жовтим  стягом боряться і вмирають вояки – Герої АТО, визволяючи нашу землю від московського агресора. Груди розпирає з радості, що я Українець!!!
            Пісенні дарунки для численних глядачів подарували фольклорно-етнографічний колектив РБК «Шовкова косиця» та читець із Делятинського народного дому, лауреат всеукраїнського конкурсу читців присвяченого 200- річчю від дня народження Тараса Шевченка Назарій Олексишин.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *