Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проблеми гендерної нерівності при працевлаштуванні

 

«Підтримка державної служби зайнятості –

це тільки частка впевненості  у майбутньому.


 

«Підтримка державної служби зайнятості –

це тільки частка впевненості  у майбутньому.

Активність людини на ринку праці – запорука зайнятості».

 

     Сформувати впевненість безробітних майбутньому, розширити межі традиційних гендерних стереотипів щодо працевлаштування, підвищити мотивацію до праці та впевненість в собі саме ті питання висвітлено на профінформаційному семінарі гендерного характеру, який був проведений 22 серпня 2014 року у Надвірнянському районному центрі зайнятості. 

           Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк розповіла  запрошеним про технологію отримання нової роботи, розпочавши це відомим висловом Анатоля Франса : «Успішно прожити один день – з цього починається мистецтво жити». Визначення мотивації та причин, які зумовлюють фінансову необхідність, потрібність у соціальному признанні, вміння презентувати себе наринку праці про ці всі фактори безробітні змогли ознайомитись детально. Запрошений на захід фахівець Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольга Шевчук розповіла про шляхи визначення перешкод у пошуках роботи та методи їх подолання в контексті гендерної рівності.

        Дані питання були обговорені у формі дискусії, метою якої було  формування порад   щодо технології отримання роботи та підготовки до співбесіди.

В практичній частині   заняття запрошені безробітні змогли опанувати тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу  визначити показник від низького до високого рівня у вмінні  спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.

            На завершення семінару Ольга Шевчук побажала всімвірити у себе, активно діяти і пам’ятати, що в сучасному суспільстві з ринковими відносинами на ринку праці важливо активніше здійснювати пошук роботи. Адже наше майбутнє в наших руках.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *