Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські медики відзначили професійне свято


   
В Надвірнянській центральній районній лікарні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.


   
В Надвірнянській центральній районній лікарні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
Привітали лікарів та медичних сестер з професійним святом керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, та керівництво районної профспілки.
 
    
   
 
Як підкреслив Сергій Ємельянчук, упродовж багатьох десятиліть, а зокрема за цей рік лікарі, медсестри та увесь медичний персонал лікарні чесно й наполегливо виконують свої обов’язки, повертаючи здоров’я людям та дотримуючись священних слів клятви Гіппократа. Також наголосив, що за рейтинговими показниками діяльності  медична галузь  Надвірнянського району у 2015 році посіла 3 місце в області. Ми маємо чим гордитися.  

З нагоди свята працівників галузі охорони здоров’я району нагородили спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради. Зокрема, за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята.
Окрім того, медичних працівників району нагородили відзнаками Міністерства охорони здоров’я України, спільними грамотами голів облдержадміністрації та обласної ради, медаллю «За врятоване життя», грамотами департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації і обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, Надвірнянської міської ради та похвальними грамотами ЦРЛ.
 

    

   
Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт, який представили  вихованці районного центру дитячої творчості .
 т
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *