Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запрошуємо до участі в військово-патріотичному конкурсі «Герої не гинуть. Герої живуть у піснях»

З метою створення та популяризації пісень професійних авторів та аматорів про героїзм, відвагу захисників України, покращення морального та психологічного клімату у військових колективах, Сухопутними військами Збройних сил України проводиться конкурс військово-патріотичної пісні «Герої не гинуть. Герої живуть у піснях».

Перший регіональний відбірковий тур конкурсу планується провести до дня Незалежності України, фінальний  гала-концерт – до дня Сухопутних військ (12 грудня).

До участі в конкурсі приймаються твори, написані аматорами і професіоналами за роки проведення антитерористичної операції, виконані державною мовою за номінаціями: сучасна військово-патріотична пісня; авторська пісня.

Твори, визнані переможцями, будуть рекомендуватися для тиражування і запису фонограм військово-музичними колективами Збройних сил.

Детально з умовами та порядком участі у конкурсі виконавців, творчих колективів–керівники районних, міських палаців, будинків культури, народних домів, творчих колективів, окремі автори і виконавці можуть ознайомитися тут.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *