Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянських будівельників привітали з професійним святом

Сьогодні, 15 серпня 2016 року, в райдержадміністрації урочисто привітали  з професійним святом будівельників району.  

Творців споруд, що дарують затишок, домівку і комфорт, вітали теплими словами голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, заступники голови райдержадміністрації Іван Тодорук і Богдан Зеленчук та керівник апарату РДА Микола Кравчук.

Як зазначив Олександр Кеніз, будівництво – одна із найважливіших галузей господарства, бо дає поштовх для розвитку інших галузей. Розвиток будівельної галузі неминуче викликає економічний ріст у районі і створює необхідні умови для розв’язання багатьох соціальних проблем. Тому сьогодні вітаю  Вас представників цієї нелегкої професії, бажаю миру, добра, благополуччя, щедрих замовлень і належної оцінки такої нелегкої, але потрібної праці.

Окрім цього, висловили слова вітання та вдячності Іван Гурмак та Зіновій Андрійович, які подякували працівникам галузі за терпіння, розуміння і допомогу. Зокрема не забули подякувати надвірнянським будівельникам за їх участь у зведенні фортифікаційних споруд та укріплень на сході нашої держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *