Відбулося засідання регіональної координаційної групи Антитерористичного центру
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/08/14843.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/08/14843.jpg)
У позачерговому засіданні штабу взяли участь керівники регіональних управлінь Служби безпеки України, Нацполіції, Державної пенітенціарної служби, підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Управління ДСНС в області на засіданні представив т. в. о начальника управління полковник служби цивільного захисту Ігор Оксентюк.
Учасники розглянули питання забезпечення додаткових заходів із охорони важливих об’єктів життєзабезпечення краю та місць масового перебування людей.
Вкотре наголошувалося, що безпека громадян залежить не лише від роботи силовиків, а й від пильності та відповідальності місцевих мешканців. У випадку виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб краян просять невідкладно звертатися в СБУ, Національну поліцію та Управління ДСНС в області.
Учасники розглянули питання забезпечення додаткових заходів із охорони важливих об’єктів життєзабезпечення краю та місць масового перебування людей.
Вкотре наголошувалося, що безпека громадян залежить не лише від роботи силовиків, а й від пильності та відповідальності місцевих мешканців. У випадку виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб краян просять невідкладно звертатися в СБУ, Національну поліцію та Управління ДСНС в області.
0 Коментарі