Надвірнянських журналістів привітали з професійним святом
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-004.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-005.jpg)
В читальному залі юнацької бібліотеки відбулося вітання колективів ТРК "Надвірна" та газети "Народна Воля" з Днем журналіста.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-004.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-005.jpg)
В читальному залі юнацької бібліотеки відбулося вітання колективів ТРК "Надвірна" та газети "Народна Воля" з Днем журналіста.
З привітаннями від імені голови РДА Михайла Іваночка виступив заступник керівника апарату РДА Тарас Дем'янчук . У своєму вітанні Т. Дем'янчук відзначив: "Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Ваші колеги доносять до нас правду про події з найгарячіших точок планети, а в даний час Ви доносите всьому світу правду про події в Україні". Продовжив слова привітань керуючий справами районної ради Ігор Середюк. Також до журналістів з вітаннями звернулася директор ЦБС Марта Кушнерчук, яка відмітила тісну співпрацю біблотекарів та журналістів та подякувала майстрам пера за допомогу і активну пропаганду української книги.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-004.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-005.jpg)
В читальному залі юнацької бібліотеки відбулося вітання колективів ТРК "Надвірна" та газети "Народна Воля" з Днем журналіста.
З привітаннями від імені голови РДА Михайла Іваночка виступив заступник керівника апарату РДА Тарас Дем'янчук . У своєму вітанні Т. Дем'янчук відзначив: "Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Ваші колеги доносять до нас правду про події з найгарячіших точок планети, а в даний час Ви доносите всьому світу правду про події в Україні". Продовжив слова привітань керуючий справами районної ради Ігор Середюк. Також до журналістів з вітаннями звернулася директор ЦБС Марта Кушнерчук, яка відмітила тісну співпрацю біблотекарів та журналістів та подякувала майстрам пера за допомогу і активну пропаганду української книги.
0 Коментарі