Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В с. Зелена ремонтують дороги

         28.05.2014 голова райдержадміністрації Михайло Іваночко в с. Зелена провів робочу нараду з питань ремонту доріг і ліквідації наслідків паводків.

         28.05.2014 голова райдержадміністрації Михайло Іваночко в с. Зелена провів робочу нараду з питань ремонту доріг і ліквідації наслідків паводків. В нараді взяли участь сільський голова Віталій Хопта, начальник НГВУ «Надвірнанафтагаз» Володимир Чуприна, директор ДП «Надвірнянський держлісгосп» Руслан Осташук, директор ДП «Івано-Франківське лісове господарство» Михайло Бойчук, заступник голови районної ради Іван Степник, начальник Надвірнянської «Філії райавтодор» Віталій Зінкевич, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Василь Уніят, директор ПП «Діброва» Василь Іванішак, голова ради старійшин с. Зелена с. Іван Мельник, громадський активіст Микола Сидорук. В ході наради голова РДА повідомив, що НГВУ «Надвірнанафтагаз» планує приступати до ремонту доріг найближчими днями. Також є домовленість про виділення щебеню та негабаритного каменю з дирекцією ПАТ «Івано-Франківськцемент». Розроблено алгоритм проведення ремонту доріг Надвірна – Бистриця та Зелена – Черник.
          Крім того, певний обсяг робіт було вже зроблено завдяки домовленості з ДП "Надвірнянський Держлісгосп": після повені укріплено береги та прочищено русло потічка Сухий, прокопано стічні канави перед в’їздом до с. Зелена, які роками були засипані. Ведуться перемовини про відновлення роботи асфальтного заводу в районі та про випуск ним асфальтної суміші, що значно здешевить витрати на перевезення.
Голова закликав представників громади підтримати ремонтні роботи і прочистити стічні канави, позабирати з них паркани.
Голова РДА і решта присутніх закликали громаду не проводити найближчих кілька тижнів протестних акцій, з метою якісної підготовки до ремонту доріг.
З даного питання було досягноту порозуміння.
          Проте, 02 червня в с. Зелена Надвірнянського району відбулося перекриття дороги. Частина представників громади, мотивуючи тим, що вони не брали участі в попередній нараді, вирішили перекрити дорогу. Туди виїжджали представники райдержадміністрації, філії «Надвірнянський Райавтодор», ДП «Держлісгосп», але люди не захотіли припиняти акцію.
         На даний час ведуться роботи з ремонту доріг Надвірна – Бистриця та Зелена – Черник: вибоїни засипаються гравійно-піщаною сумішшю, щебенем, вирівнюються грейдером тощо. Станом на 04 червня було відремонтовано кілька кілометрів доріг. Ввечері 04 червня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко зустрівся з активістами с. Зелена, які перекривали дорогу. В ході конструктивного діалогу актив села зупинив блокування руху, а голова РДА повідомив громаду: «Вся робота проводиться на ентузіазмі райдержадміністрації, ДП «Надвірнянський держлісгосп», НГВУ «Надвірнанафтагаз», особлива подяка керівництву ПАТ «Івано-Франківськцемент». Також організовано підприємців, які займаються лісорозробкою на даній території та теж обіцяли сприяти ремонту дороги. На даний час не витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Я не хочу голослівно щось обіцяти, але завдяки співпраці влади і керівництва підприємств і надалі продовжуватимуться ремонтні роботи». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *