Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці вшанували подвиг учасників Революції Гідності і пам’ять Героїв Небесної Сотні

   

   
Сьогодні надвірнянці, як і вся Україна, вшановували подвиг учасників Революції Гідності і пам’ять Героїв Небесної Сотні.  Представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадськості, організацій, підприємств, установ  району та ЗМІ зібрались біля могили Борцям за волю України, де спільно помолилися. Продовжився захід пішою ходою вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею та всіх присутніх до меморіальної дошки пам'яті Героям Небесної сотні.

     Священники християнських конфесій відправили поминальну панахиду за полеглими на майдані Незалежності в місті Києві та за всіх, хто віддав своє життя за незалежність України.

    Керівники району та міста поклали квіти до меморіальної дошки пам'яті Героям Небесної Сотні.

«Минув рік з тих буремних подій. Це багато, чи мало? Не можна сказати. Рік тому прості люди вийшли на майдан, щоб захистити європейський вибір України, опісля вони змушені були захищати своє життя та життя інших. Вони стали символом відновлення українського духу, підняття гідності України. Пам'ятаймо їх. Будьмо гідними їхнього подвигу!Слава Україні!» – зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький.

          «Відкрита війна Росії з Україною розпочалась не з Криму, Донецька чи Луганська. Вона розпочалась 18 лютого минулого  року з міста Києва. Російські спецслужби керували розстрілами учасників Революції Гідності.  Тому Героїв Небесної Сотні, пам’ять яких ми сьогодні вшановуємо, можемо  назвати першими жертвами російсько-української війни. Український народ є згуртованим, готовий до самопожертви, але керівництво у нас чуже. Ми повинні набратися сміливості стати керманичами у власній державі» – наголосив співголова районного штабу національного спротиву Іван Гурмак.

          Символічною хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, які загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

         До присутніх звернулась безпосередня учасниця Революції Гідності Марія Юрчук, яка зі сльозами на очах розказала про минулорічні події, попросила всіх молитися за долю України, за всіх, хто перебуває в зоні АТО.

Завершився захід, присвячений пам’яті героїв Небесної сотні патріотичними закликами: “Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!”

     Також у всіх  населених пунктах району за участю представників влади, громадськості, духовенства відбудеться покладання квітів до пам'ятних знаків Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції. Вшановуючи пам'ять героїв,  у  церквах району проведуть поминальні богослужіння.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *