Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянському пологовому будинку передали дороговартісне обладнання

Надвірнянський пологовий будинок отримав медичне обладнання для проведення інтенсивної терапії новонародженим. Новий апарат для штучної вентиляції легень вартістю 1 мільйон 186 тис. грн. передано медичному закладу. Медики кажуть, що такий апарат нового покоління є необхідним, адже навіть при найменших ускладненнях він може врятувати життя.

«Вважаю одним з головних завдань охорони здоров’я – надання медичної допомоги новонародженим. Тому для охорони материнства і дитинства цього року зроблено багато. Наше завдання – допомагати Вам!  Маємо постійний діалог і спільно вирішуємо проблеми», – зазначив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.

Крім того, для пологового будинку  цього року закуплено  необхідне сучасне обладнання: інкубатор для новонароджених, відкриту реанімаційну систему, два інфузатори  та три багатофункціональні монітори.

 

«Окремо хочу висловити шану колективу Надвірнянського пологового будинку за Вашу працю. Можна зробити великий подвиг, написати великий трактат, досягнути видатних успіхів, але зберегти маленьке серце, зберегти мамі дитину – це вартує дорогого. Ви є тими, до кого скеровані серця та надії»,- зазначив Володимир Пасько.

Додамо, що на 28 грудня у пологовому народилося 679 малюків, з них медичну допомогу у відділенні інтенсивної терапії отримали  20 відсотків новонароджених, а 10 відсотків вдалося врятувати завдяки медичному обладнанню.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *