Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Найвищий попит на ринку праці мають професіонали Закон України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” дає визначення поняття “молодь” – це громадяни України віком від 14 до 35 років. Значну частину безробітних становлять молоді люди без якого-небудь професійного досвіду. І звичайно, саме ця категорія претендентів стикається з найбільш серйозними труднощами у майбутньому, але вони терміново потребують "поштовху" щодо правильного поєднання різноманітних заходів, як мотиваційного фактора впрацевлаштуванні.
Так, 20 січня 2016 року був проведений  тренінг “Особливості зайнятості молоді”, під час якого було визначено готовність осіб до пошуку роботи та виявлення рис необхідних для досягнення цілей. Запрошені на захід 12 осіб взяли активну участь в обговорені проблем зайнятості молоді та можливості працевлаштування в подальшому. 
Фахівець Надвірнянського центру зайнятості Уляна Півторанюк провела   інтерактивні вправи: «Яку саме роботу я шукаю?», «Інвентаризація  власних умінь». Учасники розповіли про свої дії з пошуку роботи, спробували з‘ясувати причини незайнятості та обмінялися досвідом, розповіли про методи і способи, які використовувалися кожним
 При завершенні заходу, спеціаліст наголосила: “Якщо ви бажаєте бути успішними на ринку праці, в перше чергу, потрібно, максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки”.

Надвірнянський районний центр зайнятості
відділ активної підтримки безробітних
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *