Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відпрацьовані дії органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту району з питань організації управління при ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду.

   

   

21 січня  у Надвірнянській РДА відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій. Вів засідання голова райдержадміністрації, голова комісії Олександр Кеніз за участю начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС в області Олександра Мацаріна,  начальника мобільно-оперативної групи Управління з надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Миколи Паламарчука та  керівників служб цивільного захисту району.
На комісії розглянуто два питання:
1. Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах у зимовий період – доповідав начальник РВ У ДСНС Андрій Мочерняк. За результатами доповіді, комісія вирішила:
– міському, селищним та сільським головам: організувати контроль за виконанням правил безпеки і рятування людей на водних об’єктах, негайно вжити всі можливі заходи щодо посилення безпеки, попередження нещасних випадків з людьми на водних об’єктах у зимовий період на підпорядкованих населених пунктах;
– керівникам, власникам та балансоутримувачам водоймищ: визначити небезпечні ділянки на водних об’єктах та встановити інформаційно-попереджувальні знаки щодо існуючої небезпеки руйнування криги та правил поведінки на льоду і порядку надання допомоги потерпілим;
– відділу освіти РДА (С. Северилов) спільно з працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області (А. Мочерняк) провести роз’яснювальну роботу серед учнів навчальних закладів та з їх батьками, щодо заборони виходу дітей на кригу;
– органам місцевого самоврядування спільно із працівниками управління соціального захисту людей РДА (Я. Гундяк), відділом національної поліції (І. Кавінський), державної служби з надзвичайних ситуацій провести рейди та патрулювання у місцях зимової риболовлі.
2. Про  результати  проведення  навчання  служб цивільного  захисту району – доповідав начальник РВ У ДСНС Андрій Мочерняк.  За результатами дано доручення службам цивільного захисту району продовжити роботу щодо готовності та дій за призначенням в зимовий період.
Окрім того головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук проінформував  присутніх  про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району.
Після закінчення комісії представниками облдержадміністрації проведено навчання з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо їхніх дій при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов.
В ході навчання були відпрацьовані дії органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту району з питань організації управління при ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду. Відбулась перевірка оперативного реагування на різного роду надзвичайні ситуації, а саме: організація оповіщення органів управління, сил цивільного захисту та населення про загрозу надзвичайної ситуації, організація та збір комісії ТЕБ та НС, розгортання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації,  організація і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт за окремими легендами.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *