Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо  участі у державній та обласній Програмах «Питна вода».

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо  участі у державній та обласній Програмах «Питна вода».
Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділу будівництва райдержадміністрації Богдан Чіх.  
В ході наради доповіли про раніше розпочаті роботи для постачання води мешканцям цих сіл, а також про стан готовності документації щодо реалізації проектів. Відтак за підсумками наради, Богдан Зеленчук  ознайомившись з інформацією та матеріалами даного питання надав рекомендації для збору повного пакету документації та подачі їх для участі у конкурсі.
У конкурсі з відбору проектів з реалізації заходів зазначеної програми можуть брати участь проекти, які відповідають основним завданням та заходам Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки.
 Основними завданнями Програми є:
·     упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання;
·     будівництво та реконструкція водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання;
·     упровадження станцій (установок) доочищення питної води у системах централізованого водопостачання, насамперед для водозабезпечення дошкільних, шкільних і лікувальних закладів, зокрема в сільських населених пунктах, та облаштування пунктів розливу питної води з доставкою її спеціальним автотранспортом;
·     інвентаризація каналізаційних очисних споруд;
·     будівництво та реконструкція водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах;
·     розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення;
·     оснащення лабораторій здійснення контролю якості води та стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням;
·     приведення нормативно-правової бази у сфері питного водопостачання та водовідведення у відповідність із стандартами Європейського Союзу, у тому числі в частині посилення відповідальності за порушення нормативів забруднення навколишнього природного середовища, насамперед скидів промислових підприємств у водні об'єкти;
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *