Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо розгляду звернення перевізників

  

  
27 квітня 2017 року під головуванням першого заступника голови РДА  Івана Тодорука відбулася нарада щодо розгляду звернення перевізників, які надають послуги із регулярних перевезень пасажирів на приміських маршрутах загального користування сполученням Надвірна – Івано-Франківськ з приводу перевезення пасажирів легковими транспортними засобами в режимі "таксі" із м. Надвірна до м. Івано-Франківська.
Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят доповів, що з 26 квітня 2017 року у районі працює мобільна група з числа представників управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації та Надвірнянського відділу поліції ГУНП в області, яка в межах компетенції  здійснює перевірку легкових транспортних засобів (мінівенів) щодо дотримання перевізниками норм чинного законодавства України.
Старший інспектор відділу державного контролю транспорту управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Мирон Петрунів доповів,  що в ході перевірки виявлено, що підприємці, яких перевірено, за час роботи мобільної групи мають ліцензії на здійснення відповідного виду діяльності та трудові угоди з водіями. Станом на  27.04.2017 складено 4 акти та 1 протокол.
В засіданні  взяли участь начальник Надвірнянського ВП ГУНП в Івано-Франківській області Іван Кавінський, начальник Надвірнянської ОДПІ    ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, старший інспектор відділу державного контролю транспорту управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Мирон Петрунів.
            Роботу мобільної групи планується продовжити надалі. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *