Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підписано Меморандум про партнерство між Івано-Франківською ОДА та Держенергоефективності

27 квітня у м. Києві відбувся III Національний форум енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих», в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб та директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець.

Ключовими темами форуму стали питання енергоменеджменту та енергосервісу у бюджетній, житловій сфері, використання сучасних інструментів підвищення енергоефективності в промисловості, а також новації програм з утеплення будинків.

Під час форуму було підписано Меморандум про партнерство між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією щодо запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах. 

«Сьогодні основні акценти зосереджені на впровадженні системи енергоменеджменту як в бюджетній сфері, приватному секторі, так і у промисловості, – говорить заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, коментуючи підписання меморандуму. – Впровадження системи енергоменеджменту дасть можливість більш ефективно та раціонально використовувати енергоресурси і ухвалювати управлінські рішення, які б заощаджували кошти, в тому числі бюджетні».

Меморандум передбачає, що в рамках співробітництва Держенергоефективності надаватиме консультації з питань впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, виступить співорганізатором комунікаційних заходів з питань енергоефективності, створить відкриту базу даних енергетичних характеристик будівель бюджетних установ.

Івано-Франківська облдержадміністрація, зі свого боку, забезпечить впровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *