Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо виконання ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти

        Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та працівників відділу освіти РДА щодо виконання доручень та завдань визначених соціальними ініціативами Президента України про забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Звертаючись до присутніх В.

        Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та працівників відділу освіти РДА щодо виконання доручень та завдань визначених соціальними ініціативами Президента України про забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Звертаючись до присутніх В. Калічко відмітив, що: «В дошкільному вихованні необхідно вміло поєднати взаємодію суспільного і родинного виховання дитини. Дошкільне виховання покликане продовжувати повноцінний і всебічний розвиток дитини на засадах національної культури і духовності з урахуванням культурних традицій нашого краю».
         Начальник відділу освіти РДА Михайло Винник повідомив, що відсоток охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 років в районі становить 62% (у місті – 90%, у селі -48%). І завдання, яке стоїть перед дошкільною освітою –охопити дошкільною освітою 85% дітей. Впродовж останніх років спостерігається позитивна динаміка щодо зростання кількості груп та дітей в них, зокрема, з 1 вересня цього навчального року відкрито ще по 1 групі в Добротівському НВК та Тисменичанському ДНЗ «Їжачок». Кількість дітей у навчальних закладах порівняно з минулим роком зросла на 175.Проте така кількість закладів  та груп ще не повною мірою задовольняє потреби населення: загальна кількість дітей на черзі – 234,(у міських ДНЗ – 92,у сільських – 142 дітей).  У середньому в районі на ста місцях виховується 154 дошкільнят. Перевантаження груп значно погіршує умови перебування   малюків у дитячому закладі та ускладнює роботу вихователів.
Потенціалурозвиткумережівбачаємоу відкритті нових ДНЗ (наявний проект побудови ДНЗ у с. Пнів, с. Лісна Тарновиця та будівництво ДНЗ у с. Білі.Ослави).
 В ході наради створено тижневий  план відзначення Дня дошкілля в районі та сплановано графік відвідання дошкільних дитячих закладів з метою вирішення оперативних питань діяльності дитячих дошкільних закладів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *