Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з обговорення змін до Конституції України

     03 червня в приміщенні зали засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепції реформування місцевого самоврядування» в якій, взяли участь працівники районної ради, райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, представники громадськості та ЗМІ.
     На початку наради було продемонстровано 15-хвилинний фільм з роз’ясненнями етапів процесу децентралізації владив країні і реформи місцевого самоврядування.
   Заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець довів до відома присутніх, що Урядом України розпочато широке обговорення основних засад самоврядування в Україні. Ці зміни передбачають децентралізацію влади шляхом передачі владних повноважень регіонам. Згідно концепції розробленої Урядом, в Україні має бути побудована проста та логічна система самоврядування, яка покликана забезпечити нормальне та комфортне життя для громадян у містах та селах. Для реалізації цих змін необхідним є внесення змін до Конституції. Міністерством регіонального розвитку та будівництва уже розроблено відповідний законопроект щодо внесення змін до основного закону держави.
     Наприкінці робочої наради проект зазначеного закону було винесено на обговорення з можливим внесенням пропозицій до проекту оновленого Основного закону.
     Крім того  за ініціативи голови ОДА та голови обласної ради 6 червня 2014 року в залі засідання адмінбудинку  (І- поверх) відбудеться розширена нарада за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, міських, селищних та сільських на тему: «Перспективи розширення повноважень місцевого самоврядування на конституційному рівні». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *