В області створено Громадську організацію «Народне ополчення Прикарпаття».
Сьогодні в залі райдержадміністрації обговорювалося питання щодо створення в населених пунктах району структурних підрозділів Громадської організації «Народне ополчення Прикарпаття».
Сьогодні в залі райдержадміністрації обговорювалося питання щодо створення в населених пунктах району структурних підрозділів Громадської організації «Народне ополчення Прикарпаття».
Метою організації є об’єднання громадян України, для сприяння зміцнення національної безпеки та захисту національних інтересів України, побудови суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави українського народу. Свою роботу ця громадська організація планує здійснювати на принципах патріотизму, добровільності, за територіальним принципом, рівності перед законом, підпорядкування нижчої ланки вищій; прозорості, відкритості та публічності; відсутності майнового інтересу своїх членів.
Голова громадської організації «Народне ополчення Прикарпаття» Сергій Хамчук наголосив, що до обласної організації ввійшли наступні ГО: Спілка офіцерів України, ПЛАСТ, Українське Товариство мисливців і рибалок. Також до співпраці запрошуються колишні військовослужбовці Збройних сил України, працівники інших військових формувань і правоохоронних органів та усі небайдужі мешканці району. Щоб спільними зусиллями забезпечити громадський порядок та оборону, а також навчити жителів краю первинним навикам самооборони та захисту.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%97-005.jpg)
Метою організації є об’єднання громадян України, для сприяння зміцнення національної безпеки та захисту національних інтересів України, побудови суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави українського народу. Свою роботу ця громадська організація планує здійснювати на принципах патріотизму, добровільності, за територіальним принципом, рівності перед законом, підпорядкування нижчої ланки вищій; прозорості, відкритості та публічності; відсутності майнового інтересу своїх членів.
Голова громадської організації «Народне ополчення Прикарпаття» Сергій Хамчук наголосив, що до обласної організації ввійшли наступні ГО: Спілка офіцерів України, ПЛАСТ, Українське Товариство мисливців і рибалок. Також до співпраці запрошуються колишні військовослужбовці Збройних сил України, працівники інших військових формувань і правоохоронних органів та усі небайдужі мешканці району. Щоб спільними зусиллями забезпечити громадський порядок та оборону, а також навчити жителів краю первинним навикам самооборони та захисту.
0 Коментарі