Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Ти не – один” – фестиваль творчості дітей з особливими потребами

        Третій Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один» охоплює дітей, які  хоч і мають певні вади розвитку, проте і мають безліч талантів. У 2013 році у фестивалі взяло участь 23 дитини, яким було вручено кошти зібрані організаторами.

       04 червня 2014 року за підтримки голови райдержадміністрації Михайла Іваночка та голови районної ради Василя Поповича відбувся третій Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти –не один», який зібрав вже 117 учасників з району. Зі словами привітання до учасників фестивалю та присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, керуючий справами районної ради Ігор Середюк, заступник міського голови Василь Василенко.

      В рамках фестивалю відбувся святковий концерт, в якому взяли участь 33 учні шкіл району. Спостерігали за концертом 48 дітей з особливими освітніми потребами. Також в фойє районного будинку культури була організована виставка робіт дітей даної категорії, в якій взяли участь 20 учнів. Всі учасники концерту та виставки отримали грошові винагороди в розмірі 200 грн., книжечки, солодощі і звісно дипломи Фестивалю. Крім того, 16 учням виплатили  матеріальну допомогу на  лікування у розмірі 1000 грн.

      Всі ці дітки співали, танцювали, жартували, раділи і вірили, що вони дійсно не одні. З ними всі ті, хто готовий їм допомагати не тільки на словах, а предметно, безпосередньо торкаючись рукою допомоги кожного конкретного болю.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *