Нарада з відзначення “Шевченківських днів”
![](/sites/default/files/images/шевченко.jpg)
Заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдана Ковалюк провела робочу нараду з питань підготовки та відзначення в районі 199-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
![](/sites/default/files/images/шевченко.jpg)
Заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдана Ковалюк провела робочу нараду з питань підготовки та відзначення в районі 199-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Під час наради узгоджено план проведення заходів з нагоди Шевченківських днів, обговорено організаційні аспекти та визначено відповідальних осіб за конкретні напрямки підготовки та проведення урочистостей.
Зокрема, районні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, відбудуться 7 березня 2013 року о 14.00 год:
– урочистий концерт «Нам треба Твого голосу, Тарасе!» в районному будинку культури;
– покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченку.
В нараді взяли участь: заступник міського голови Василь Василенко, радник голови районної ради Василь Андрейчук, керівники структурний підрозділів райдержадміністрації та засоби масової інформації району.![](/sites/default/files/images/шевченко2.jpg)
![](/sites/default/files/images/шевченко.jpg)
Заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдана Ковалюк провела робочу нараду з питань підготовки та відзначення в районі 199-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Під час наради узгоджено план проведення заходів з нагоди Шевченківських днів, обговорено організаційні аспекти та визначено відповідальних осіб за конкретні напрямки підготовки та проведення урочистостей.
Зокрема, районні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, відбудуться 7 березня 2013 року о 14.00 год:
– урочистий концерт «Нам треба Твого голосу, Тарасе!» в районному будинку культури;
– покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченку.
В нараді взяли участь: заступник міського голови Василь Василенко, радник голови районної ради Василь Андрейчук, керівники структурний підрозділів райдержадміністрації та засоби масової інформації району.
![](/sites/default/files/images/шевченко2.jpg)
0 Коментарі