Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар–навчання


       В  районній державній адміністрації відбувся семінар–навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції.


       В  районній державній адміністрації відбувся семінар–навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції.

В семінарі взяли участь заступники голови райдержадміністрації, міський голова Зіновій Андрійович та його заступники, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  голови та секретарі місцевих селищних та сільський рад. Розпочав семінар Д. Дзвінчук – декан кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ.
Марія Баран детально розповіла про поняття закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та зауважила таке: «Варто відзначити також те, що нове законодавство покладає обов’язок вживати заходи щодо запобігання та протидії корупції на посадових і службових осіб органів державної влади, посадових осіб місцевого самоврядування, юридичних осіб, їх структурних підрозділів. Так, зазначені суб’єкти у разі виявлення корупційного правопорушення чи одержання інформації про вчинення такого правопорушення працівниками відповідних органів, зобов’язані вжити заходів щодо припинення такого правопорушення та негайно письмово повідомити про його вчинення спеціально уповноваженого суб’єкта у цій сфері».
О. Білоцький ознайомив присутніх про відповідальність за корупційні порушення та діяння. В вище згаданому семінарі взяло участь понад 150 осіб. По завершенню короткострокового семінару навчання з питань запобігання і протидії проявам корупції всім учасникам вручили сертифікати.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *