Нарада з власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8424.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8429.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8424.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8429.JPG)
19 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Крицького відбулася оперативна нарада з власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту.
На порядку денному було заслухано одне питання «Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту до використання їх за призначенням».
В ході оперативної наради було зроблено детальний аналіз стану захисних споруд цивільного захисту району та розроблено конкретні заходи щодо приведення їх у готовність до укриття людей.
19 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Крицького відбулася оперативна нарада з власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту.
На порядку денному було заслухано одне питання «Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту до використання їх за призначенням».
В ході оперативної наради було зроблено детальний аналіз стану захисних споруд цивільного захисту району та розроблено конкретні заходи щодо приведення їх у готовність до укриття людей.
0 Коментарі