Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Піклуємось про сім’ю загиблого Героя     16 березня сім’ю загиблого учасника АТО Дмитра Ломея відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький,  заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-кумунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець.
     Також представники влади оглянули земельну ділянку та недобудований житловий будинок, який перебуває у приватній власності. Спільно з сільським головою, представниками Правого сектору та влади вирішено, що вказаний варіант є найбільш привабливим в плані ціни і можливості спільними зусиллями до кінця року завершити будівництво і ремонт житла для сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея. Вирішено провести нараду за участі власника земельної ділянки та недобудованого житлового будинку для узгодження матеріальних та юридичних аспектів справи.
  В зв’язку з цим вчора, 19 березня,  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького відбулась нарада з начальниками відділів та управлінь РДА, районної ради та представниками благодійного фонду, Правого сектору та власника ділянки і житла. Обговорювали надання допомоги у забезпеченні житлом сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея.
  Підсумовуючи, Андрій Крицький зауважив, що турбота про цю родину – одне з першочергових завдань районної влади і дав відповідні протокольні доручення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *