Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Річну декларацію про доходи можна подавати в електронному вигляді

Громадяни мають змогу подати податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронній формі через офіційний веб-портал ДФС України.

Громадяни мають змогу подати податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронній формі через офіційний веб-портал ДФС України.

Для цього їм необхідно:

отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України;

завантажити із сайту Центру інсталяційний пакет програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача центру сертифікації ключів». Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе Інструкція користувача;

авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Слід додати, що на допомогу фізичним особам – підприємцям та громадянам на офіційному веб-порталі функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнити річну податкову декларацію та зберегти результат у файлі як для друкування, так і надсилання до органів ДФС через Інтернет.

На сьогодні, більше 1,8 тис. декларантів області вже повідомили про свої минулорічні статки, з них  105 – в електронному вигляді. Сума задекларованих ними доходів склала 124,8 млн. грн. До сплати нараховано 3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *